Přeskočit na navigaci

Strategie firmy Vodo topo Veselí nad Moravou

Specializujeme se na vnitřní a venkovní rozvody vody, rekonstrukce vnitřního odpadního potrubí, montáž topných systémů, tepelných čerpadel a podlahového vytápění. Nabízíme rovněž komplexní realizaci koupelen a rekonstrukci bytových jader na klíč.

Naším hlavním působištěm je zejména město Veselí nad Moravou. Naše služby nabízíme také pro zákazníky z okolí, např. z měst Uherský Ostroh, Ostrožská Nová Ves, Uherské Hradiště, Staré Město, Uherský Brod, Hluk, Velká nad Veličkou, Vnorovy, Strážnice, Petrov, Hodonín, Bzenec, Vracov, Kyjov, Dubňany.

Naší prioritou je bezporuchový a hospodárný provoz. Proto se zaměřujeme na výběr kvalitních materiálů a výrobků a provádíme následnou odbornou montáž. Vždy používáme kvalitní a osvědčený materiál, s nímž máme dlouholeté zkušenosti.

Zakládáme si na profesionálním přístupu, solidním jednání a vždy se snažíme dosáhnout co největší spokojenosti našich zákazníků. Z tohoto důvodu nabízíme komplexní služby od dodávky materiálů, jejich instalaci, drobné zednické práce a také záruční servis.

Naši práci bereme zodpovědně a naším krédem je odbornost a profesionalita.