Přeskočit na navigaci

JAK SE K NÁM DOSTANETE

od Brna

Od Brna pojedete směrem na Slavkov u Brna, Kyjov, dále Vracov, Bzenec, až přijedete do Veselí nad Moravou, kde se na první křižovatce dáte doleva. Hned na další křižovatce, která je vzdálená jen pár desítek metrů, odbočíte doprava. Pojedete rovně až podjedete pod železničním mostem, projedete křižovatkou a poté narazíte na odbočku vpravo, kam zahnete a pojedete na konec této ulice, kde nás najdete.

od Hodonína

Z Hodonína pojedete po silnici č. I/55, po které se dostanete do Petrova, Strážnice, projedete také obcí Vnorovy a poté se dostanete do Veselí nad Moravou. Pojedete rovně a na křižovatce v centru města odbočíte doprava na Nové Mesto nad Váhom. Pojedete rovně až podjedete pod železničním mostem, projedete křižovatkou a poté narazíte na odbočku vpravo, kam zahnete a pojedete na konec této ulice, kde nás najdete.

od Uherského Hradiště

Ze směru Staré Město a Uherské Hradiště pojedete po silnici č. I/55. Projedete městem Kunovice, pak Ostrožskou Novou Vsí a Uherským Ostrohem. Po příjezdu do Veselí nad Moravou pojedete rovně a na první křižovatce v centru města odbočíte doleva. Pojedete rovně až podjedete pod železničním mostem, projedete křižovatkou a poté narazíte na odbočku vpravo, kam zahnete a pojedete na konec této ulice, kde nás najdete.

od Velké nad Veličkou

Z Velké nad Veličkou se dáte směrem na obec Louka. Za touto obcí pojedete stále rovně, až přijedete do Blatnice pod sv. Antonínkem. Po příjezdu na hlavní křižovatku odbočíte doleva na silnici č. I/54. Po příjezdu do Veselí nad Moravou při první příležitosti odbočíte doleva a pojedete na konec této ulice, kde nás najdete.